• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 13:44

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  У межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не виявлені.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 3 транспортні засоби.

  Зокрема, прикордонним нарядом у районі н.п. Березове затримано автомобіль з кондитерськими виробами вартістю 15 тисяч гривень. Він слідував в об’їзд контрольного пункту «Новотроїцьке» на неконтрольовану територію. Також на контрольному пункті «Новотроїцьке» затримано автомобіль з вантажем 500 кг м’яса, овочів та фруктів, який прямував без належних документів. Ще один транспортний засіб правоохоронці зупинили поблизу н.п. Новобахмутівка. Він перевозив текстиль на загальну суму 15 тисяч гривень, оминаючи контрольний пункт «Зайцеве». Всі транспортні засоби передані до ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прослідував транспортний засіб з гуманітарним вантажем від однієї з благодійних організацій. Автівкою везли для жителів Донецької області майже 6 тонн продуктів харчування.