• In English
 • МІП: Відновлено мовлення телеканалу "ІРТА" в м. Біловодськ Луганської області
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 09:53

  30 жовтня, на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, телеканал «ІРТА» відновив мовлення у м. Біловодськ Луганської області.

  Зокрема введено в дію передавач від іноземних партнерів, який забезпечив покриття телеканалу в м. Біловодськ та прилеглих територій.

  «МІП України спільно з Концерном РРТ продовжує відновлювати мовлення на Луганщині. Цього тижня нам вдалося покрити мовленням райони Зоринівки та Біловодська. Поступово ми збільшуємо географію українських каналів на Донбасі», - зазначила заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

  Зазначимо, що в МІП щотижнево відбуваються засідання Комісії з питань відновлення телерадіомовлення, під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, за участі представників: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП, під час яких приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, дотичних областях та АР Крим.