• In English
 • Повідомлення МЗС України щодо заходів у зв'язку із катастрофою літака авіакомпанії "Когалимавіа", внаслідок якої загинули четверо громадян України
  опубліковано 01 листопада 2015 року о 17:09

  У зв‘язку із катастрофою літака авіакомпанії "Когалимавіа" Airbus A-321 на Синайському півострові 31.10.2015 р. повідомляємо, що за попередніми даними упізнання тіл буде здійснюватися у Російській Федерації. З цією метою російська сторона повідомила родичів загиблих про необхідність прибути до м. Санкт-Петербург для проведення ДНК аналізу і ДНК-ідентифікації тіл загиблих.

  Генеральне Консульство України у Санкт-Петербурзі та Посольство України в Єгипті підтримують безпосередній зв’язок з рідними загиблих українців, а також із компетентними органами РФ та АРЄ, які залучені до реагування на наслідки катастрофи.

  Консульська установа України у Санкт-Петербурзі надаватиме необхідне сприяння у зустрічі та розміщенні родичів загиблих громадян України, проведенні ідентифікації, оформленні документів та репатріації тіл на Батьківщину.

  Посольство України в АРЄ здійснює оперативний зв’язок з компетентними органами Єгипту та російськими дипломатичними і консульськими установами у питаннях пошуку та перевезення тіл загиблих, а також заходів, що передбачаються у рамках розслідування причин авіакатастрофи.

  Нагадуємо, що для зв’язку з рідними загиблих громадян України функціонують окремі «гарячі лінії» МЗС України (044 238 17 77), Посольства України в Єгипті (+201000039648) та Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі (+7 921 304 05 72).