• In English
 • Айварас Абромавичус зустрівся з державними діячами фінансово-економічного сектору Естонії
  опубліковано 30 жовтня 2015 року о 12:54

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус в рамках візиту до Естонської Республіки, відвідав Міністерство економіки та комунікацій Естонії, Міністерство підприємництва Естонії, Естонську податкову та митну службу та Естонську торгово-промислову палату.

  Тристороння зустріч із Міністром економіки та комунікацій Естонії Крістеном Міхалом та Міністром підприємництва Естонії Лійзою Овійр відбулася в робочому форматі.

  Під час перемовин міністри обговорили вдосконалення умов ведення бізнесу та забезпечення прав іноземних інвесторів в Україні та Естонії. Айварас Абромавичус розповів про заходи, що впроваджуються для спрощення регуляторних процедур, посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, реформування фінансово-банківської системи та подолання корупції.

  Також Айварас Абромавичус зустрівся з Генеральним директором Естонської податкової та митної служби Мареком Хелмом. За словами Міністра, для України є дуже корисним досвід Естонської податкової та митної служби у реформуванні державних сервісів та боротьбі з корупцією.

  Зустріч із президентом Естонської торгово-промислової палати Томасом Луманом, у відповідь на запрошення, відбулась у неформальній атмосфері. Під час ланчу він запевнив, що сприятиме прискоренню розвитку бізнесу та торговельно-економічних відносин між країнами. Завжди пропонуватиме ефективну платформу для встановлення нових контактів, обміну досвідом, пошуку нових можливостей для бізнесу та спілкування. Він також підкреслив декілька факторів, які вигідно вирізняють Україну з-поміж інших країн Східної Європи – низькі кошти виробництва та висококваліфіковані кадри.

  Як повідомлялось, під час візиту до Естонської республіки, Міністр економічного розвитку і торгівлі України взяв участь у форумі Baltic M&A and Private Equity Forum, що проходив у м. Таллінн, який відкрив доповіддю про Україну. Цьогорічний форум зібрав понад 250 учасників, серед яких були представники Ernst and Young, Swenbank Investment Fund, Bloomberg, SEB Bank, KPMG Baltics, EBRD, East Capital та Delloitte.