• In English
  • МІП: Відновлено мовлення телеканалу "ІРТА" в м. Зоринівка Луганської області
    опубліковано 30 жовтня 2015 року о 12:25

    29 жовтня на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, телеканал «ІРТА» відновив мовлення у м. Зоринівка Луганської області.

    «МІП України продовжує співпрацювати як із державними, так і приватними каналами з метою відновлення мовлення українських каналів на Сході України. Найближчим часом плануємо покрити мовленням інші прилеглі райони Луганщини», - зазначила Тетяна Попова під час звітної прес-конференції Міністерства інформаційної політики України за сьомий місяць діяльності 27 жовтня.

    Зазначимо, що в МІП під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової щотижнево відбуваються засідання Комісії з питань відновлення телерадіомовлення. У засіданнях також беруть участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП, де приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, дотичних областях та АР Крим.