• In English
 • Україна та Туркменістан утворили Раду з промислової політики, - Геннадій Зубко
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 15:06

  Україна та Туркменістан утворили Раду з промислової політики, яка сприятиме збільшенню товарообігу між двома країнами, появі нових робочих місць та інтенсифікації виробництва.

  Відповідну Угоду про співробітництво в галузі промисловості між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туркменістану підписали Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Міністр промисловості Туркменістану Сапармурад Оразмирадов під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Туркменістану у четвер, 29 жовтня.

  «Ми створюємо Раду з промислової політики, яка аналізуватиме стан та перспективи співпраці України та Туркменістану в цій галузі, а також розроблятиме пропозиції та рекомендації щодо її активізації», – повідомив Геннадій Зубко.

  За словами урядовця, Україна та Туркменістан координуватимуть промислову політику за такими напрямами: розвиток промислової кооперації та реалізації спільних проектів і програм між господарюючими суб’єктами держав, створення сприятливих умов для інноваційного промислового розвитку економік.

  «Ми сподіваємося і розраховуємо, що результатами двосторонньої співпраці стане збільшення товарообігу промислових товарів та створення нових робочих місць», - сказав Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що Україна та Туркменістан домовилися про вироблення взаємоузгоджених рішень та координацію спільних дій у галузі промислової політики, узгодження основних та пріоритетних напрямів розвитку співробітництва в окремих галузях промисловості й формування переліку можливих спільних програм і проектів.

  Довідково

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко є головою української частини Міжурядової туркменсько-української комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.