• In English
 • Павло Розенко: Протягом листопада-грудня за субсидіями звернеться близько мільйона українських родин
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 16:14

  Міністерство соціальної політики України прогнозує, що протягом листопада-грудня до місцевих органів соціального захисту населення за оформленням субсидій звернеться щонайменше 1 мільйон українських родин. Про це під час засідання Колегії Мінсоцполітики за участю керівництва облдержадміністрацій та місцевих органів соціального захисту населення заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

  «Після початку опалювального сезону, коли люди отримають нові платіжки, ми очікуємо, що до місцевих органів соцзахисту звернуться щонайменше 1 млн. родин.

  Ми повинні бути готові до цього і максимально ефективно організувати процес оформлення субсидій в опалювальний період», - наголосив він.

  Павло Розенко також підкреслив, що у грудні, за підсумками кампанії з призначення і перерахунку субсидій, він ставитиме питання щодо притягнення до відповідальності, аж до звільнення з посад, тих керівників обласних і районних адміністрацій, які не налагодили нормальним чином процес оформлення субсидій і саботували реформу системи субсидій у себе в області чи районі.

  У свою чергу, заступник Міністра соцполітики Віталій Мущинін поінформував, що на сьогодні вже оформили субсидії 3,8 млн. сімей. На опрацюванні у місцевих органах соцзахисту перебувають ще 350 тис. заяв. Протягом останніх тижнів спостерігається стрімке зростання кількості звернень за призначенням субсидій, відзначив він.

  За словами Мущиніна, середній по Україні відсоток сплати за житлово-комунальні послуги з урахуванням наданої родині субсидії складає 7,7%. «Навіть у нових платіжках цей відсоток не зросте», - запевнив заступник Міністра.