• In English
 • Голова НКРЕКП провів робочі зустрічі з представниками Світового банку і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 15:47

  28 жовтня в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулися низка зустрічей Голови Комісії Дмитра Вовка, членів Комісії Руслана Машлявіського, Володимира Євдокімова та Бориса Циганенка з представниками Світового банку і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Зустрічі проводилися в рамках місії Світового банку з підтримки реформування системи енергетичних субсидій та реструктуризації газової галузі, яка працює в Україні з 19 по 30 жовтня та місії з поступу впровадження проекту реабілітації гідроелектростанцій, Проекту з передачі електроенергії, Другого проекту з передачі електроенергії, Проекту будівництва Канівської ГАЕС, яка працює в Україні з 26 по 29 жовтня.

  Зі сторони Світового банку були присутні: керівник сектору Ранжит Ламех, старший економіст з питань енергетики Ядвіга Семиколенова, старший спеціаліст з питань енергетики Пекка Салмінен, старший спеціаліст з питань енергетики Дмитро Глазков, консультант з фінансових питань Кішор Надкарні. У зустрічі з Головою Комісії також прийняв участь представник USAID Андрій Нестеренко.

  Під час зустрічей було розглянуто наступні питання:

  - інвестиційні програми комунальних підприємств, що фінансуються за рахунок кредитів міжнародних фінансових організацій;

  - стан підготовки проекту Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

  - стан підготовки проекту Закону «Про ринок електроенергії України»;

  - стан реалізації Проекту реабілітації гідроелектростанцій, Проекту з передачі електроенергії, Другого проекту з передачі електроенергії та підготовки  Проекту будівництва Канівської ГАЕС.

  Учасники зустрічей відзначали продуктивність дискусій та домовились про подальше співробітництво.