• In English
 • Держфінінспекція в Дніпропетровській області за 9 місяців 2015 року відшкодувала втрат на 21 млн. грн.
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 09:23

  Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня – вересня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 21 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 139 управлінських рішень.

  До суду пред’явлено 76 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 133 млн. грн.

  За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 53 досудові розслідування і вручено 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За недотримання фінансової дисципліни 287 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 91 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із займаних посад.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо фінансових операцій, які підлягають державному фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 132 млн. грн.