• In English
 • Місцеві бюджети Вінниччини отримали 46,7 мільйона гривень плати за оренду державних земель
  опубліковано 28 жовтня 2015 року о 12:13

  Землевпорядники Вінниччини забезпечили додаткові надходження до місцевих бюджетів за рахунок оренди земель державної власності.

  У Вінницькій області на умовах оренди земель запасу та резервного фонду використовуються масиви площею 87,2 тис. гектарів. Плата за користування землею нарахована в розмірі 69,1 млн. грн., що на 16,6 млн. грн. більше показників минулого року. Наразі орендарі сплатили 46,7 млн. гривень. Отримані кошти поповнили місцеві бюджети області.

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області у минулому та поточному році переглядають ставки орендної плати діючих договорів оренди земель сільськогосподарського призначення. В результаті цього, вдалося підвищити ефективність використання земель запасу, резервного фонду та збільшити плату за користування землею. На сьогодні середня вартість оренди одного гектара землі на Вінниччині складає 790,45 гривень. Це на 173,6 грн. більше ніж у попередньому році.

  Довідково

  З 1 січня 2013 року Держгеокадастр відповідно до покладених на нього завдань розпоряджається землями державної власності сільськогосподарського призначення в межах, визначених Земельним кодексом України, безпосередньо або через визначені в установленому порядку його територіальні органи.