• In English
 • Держкомтелерадіо висуває на здобуття Шевченківської премії цикл телевізійних програм "Український клуб"
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 16:31

  Колегія Держкомтелерадіо ухвалила рішення висунути на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2016 року в номінації «Публіцистика і журналістика» цикл телевізійних програм «Український клуб» Київської державної регіональної телерадіокомпанії (автори та ведучі Олександр Савенко та Тетяна Кулик, редактор Олександр Кульчицький).

  Ця телепрограма виходить у прямому ефірі Київської ДРТРК більше п’яти років щосереди о 19.00 хронометражем 52 хвилини, з повторами у четвер та суботу о 12.30. ЇЇ можуть переглядати не тільки жителі Києва і столичної області, а й 9,5 млн. користувачів кабельних мереж України. А супутниковий сигнал телерадіокомпанії загалом покриває територію від Норвегії до Мальти та від Азербайджану до Португалії.

   «Український клуб» - суспільно-політична програма-зібрання, де обговорюються важливі стратегічні теми і питання. Думки-міркування громадських діячів, відомих і видатних українців, помножені на думки-міркування звичайних українців, уособлюють перехрестя інтересів та пошук конструктивних рішень для України та українців. Головне редакційне завдання програми – разом у суспільному діалозі вибудувати стратегічну лінію розвитку держави. Понад 250 телевізійних зібрань, проведені за роки існування проекту, часто ставали початками багатьох громадських ініціатив.

  Нагадаємо, що за рішенням колегії від 29 вересня Держкомтелерадіо висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2016 року в номінації «Література» поетичну збірку Бориса Гуменюка «Вірші з війни» (видавництво «Ярославів Вал», м. Київ, 2015 рік).