• In English
 • Бюджети Миколаївщини отримали майже 180 тисяч гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 16:28

  З початку року до місцевих бюджетів Миколаївської області надійшло 177,44 тис. грн. в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Отримані кошти використають на поліпшення стану земель в регіоні.

   Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад знаходиться 9,87 млн. грн. коштів за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.  Із них на рахунках обласної ради – 527,4 тис. грн., районних рад – 959,7 тис. грн., сільських, селищних і міських – 8,38 млн. гривень.

   Найбільші суми відшкодувань акумульовані на рахунках місцевих рад Миколаївського (3,4 млн. грн.) і Березанського (2,53 млн. грн.) районів Миколаївської області.

  Кошти можуть використати на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель, заходи з охорони та поліпшення стану земельних ресурсів і т.д.

  Довідково

  Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.