• In English
 • Землевпорядники Черкащини провели чергові земельні торги
  опубліковано 27 жовтня 2015 року о 11:24

  У жовтні на земельних торгах у Жашкові Черкаської області землевпорядники продали права оренди чотирьох земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа наділів становить 30,44 гектара.

  На аукціоні річна орендна плата збільшилась на 35,4% – з 31,346 тис. грн. до 42,434 тис. гривень.

  У Новогребельській сільській раді Жашківського району інвесторам передали у користування земельну ділянку площею 12,2 га з щорічною орендною платою 21,499 тис. гривень. За оренду іншого наділу площею 12,3 га бюджет сільради отримуватиме 14,149 тис. грн. на рік.

  На торгах продали права оренди ще на дві земельні ділянки у Соколівській сільській раді Жашківського району. Право на користування угіддям площею 5,2 га та ділянкою у 0,75 га отримало одне із сільськогосподарських орендних підприємств. Плата за оренду землі становитиме 6,0 тис. грн. на рік.

  Наступний земельний аукціон із продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності землевпорядники Черкаської області планують провести у листопаді.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».