• In English
 • Арсеній Яценюк та Пенні Прітцкер проводять зустріч із представниками провідних компаній США
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 16:26

  У понеділок, 26 жовтня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр торгівлі Сполучених Штатів Америки Пенні Прітцкер у Києві проводять зустріч в широкому колі за участю представників Уряду України та представників ключових американських компаній.

  Серед компаній, представники яких беруть участь у зустрічі, -  Cargill, Westinghouse, Citibank, NCH Capital Inc., Honeywell, DuPont.

  На початку зустрічі Арсеній Яценюк підкреслив, що візит Пенні Прітцкер до Києва проходить після Українсько-американської інвестиційної конференції, яка відбулася у Вашингтоні 13 липня.

  «Разом із вами ми розпочали справжню інвестиційну презентацію України», - звернувся Глава українського Уряду до Міністра торгівлі США.

  Після інвестиційної конференції у Вашингтоні, нагадав Глава Уряду України, 23 жовтня була проведена така ж інвестконференція у Берліні, наступна відбудеться в Парижі.

  Він наголосив на важливості того, що представники провідних американських компаній прибули до України. Глава Уряду повідомив, що під час зустрічі планується обговорити «дуже прагматичні питання» економічних відносин України та США.

  Він підкреслив, що розвиток демократії в Україні «необхідно підкріпити економічним розвитком»: «Ми переконані, що ця зустріч дасть відчутні результати».

  Арсеній Яценюк звернувся до представників бізнесу США: «У вас є запитання, у нас є відповіді. У вас є інвестиції – ми готові їх отримати».

  У свою чергу, Пенні Прітцкер відзначила зусилля, які Уряд України докладає у  впровадженні реформ.