• In English
 • Міністерство інфраструктури відібрало 5 кращих кандидатів на посаду керівника Укрпошти
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 15:00

  22 жовтня відбулося засідання постійно діючої комісії Міністерства інфраструктури України для проведення конкурсного відбору керівників держпідприємств, на якому розглядалися документи та пропозиції з управління підприємством учасників конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

  Всього на конкурс подало заяви 20 кандидатів. За результатами розгляду пакетів документів комісія визначила, що лише 14 кандидатів відповідають кваліфікаційним вимогам.

  Комісія заслухала презентації цих учасників і шляхом голосування визначила 5 кандидатів, чиї конкурсні пропозиції було визнано найкращими. Ними стали Єршов Артемій Михайлович, Нікітін Дмитро Миколайович, Відас Даніелюс, Білоус Тетяна Іванівна та Ткачук Ігор Віталійович.

  З огляду на те, що УДППЗ «Укрпошта» – особливо важливе для економіки підприємство, за вимогами конкурсу кадрова комісія Міністерства інфраструктури після відбору подає найкращі кандидатури комітету з призначення Мінекономрозвитку.