• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 13:13

  Обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не зафіксовано.

  Протягом минулої доби прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями не виявлені.

  Вздовж лінії розмежування у ході заходів, направлених на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів за добу прикордонними нарядами і зведеними мобільними групами, затримано 5 транспортних засобів.

  Зокрема, мобільною групою в районі н.п. Березове затримано  автомобіль з вантажем одягу на суму 30 тисяч гривень. Автівка слідувала без належних документів в об’їзд контрольного пункту «Новотроїцьке» на неконтрольовану територію. Ще два автомобілі прикордонні наряди зупинили поблизу Березового та на контрольному посту «Майорськ». Транспортні засоби везли майже 5 тонн продуктів харчування вартістю 70 тисяч гривень. Вони прямували на тимчасово неконтрольовану територію, оминаючи контрольні пункти «Новотроїцьке» та «Зайцеве». Крім того, 2 автомобілі були затримані в районі н.п. Врубівка та на контрольному посту «Щастя». Автівки, завантажені одягом, взуттям та сантехнікою на 142 тисячі гривень, намагались об`їхати контрольний пункт «Новоайдар». Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.