• In English
 • Держфінінспекція в Івано-Франківській області за 9 місяців 2015 року відшкодувала втрат на 17 млн. грн.
  опубліковано 26 жовтня 2015 року о 09:36

  Протягом січня – вересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 17 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 4 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму понад 13 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 54 управлінські рішення.

  За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 36 досудових розслідувань і вручили 21 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 8 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 1 млн. грн., з яких 4 уже задоволено.

  За допущені фінансові порушення 546 посадових осіб підприємств, установ та організацій притягнуто до адміністративної відповідальності, 70 – до дисциплінарної, 10 осіб звільнено із займаних посад.