• In English
 • Місцеві ради Черкащини та обласний підрозділ Держгеокадастру уклали Меморандум про співпрацю у забезпеченні учасників АТО землею
  опубліковано 22 жовтня 2015 року о 16:00

  У Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області ініціювали підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію з органами місцевого самоврядування у питаннях забезпечення учасників АТО та сімей загиблих воїнів земельними ділянками. Вже більше 80% місцевих рад Черкащини підписали документ.

  Основна мета Меморандуму – налагодження взаємодії землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування у процесі виділення та резервування землі для військовослужбовців. Підписанти зобов’язалися в першочерговому порядку розглядати звернення учасників АТО та сімей загиблих, надавати їм кваліфіковану безоплатну правову допомогу. Сторони у відкритому доступі публікуватимуть інформацію про земельні ділянки, які можуть бути відведені військовослужбовцям та обмінюватимуться інформацією про прийняті рішення щодо передачі землі.

  Текст Меморандуму вже підписали 452 з 556 місцевих рад Черкаської області. У трьох районах регіону – Городищенському, Канівськму та Лисянському – до співпраці долучились 100 % органів місцевого самоврядування. Землевпорядна служба області веде діалог з іншими місцевими радами про можливість долучитись до реалізації угоди.

  «Меморандум допоможе об’єднати зусилля та узгодити дії нашого відомства й органів місцевого самоврядування. Завдяки спільним діям вдасться пришвидшити процес пошуку та оформлення земельних ділянок всім учасникам АТО, які цього потребують», – коментує підписання документу в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.