• In English
  • Військові сапери допомагають відновлювати Донбас
    опубліковано 22 жовтня 2015 року о 14:01

    Військові сапери допомагають відновлювати Донбас, розміновуючи підступи до пошкоджених об’єктів інфраструктури у визволених від терористів населених пунктах в зоні АТО.

    Зокрема, військовослужбовці інженерних підрозділів Збройних Сил України на прохання місцевої влади провели розмінування місцевості в районі селища Майорськ, Донецької області.  Перед тим, як фахівці місцевих електромереж розпочали роботу з відновлення постачання електроенергії до насосної станції водогону Донбас – Сіверський Донець, на під’їздах до об’єкту сапери виявили та знешкодили вибухонебезпечні предмети. Також аби забезпечити під’їзд спецтехніки до насосної станції військові задіяли бронемашину розмінування.

    Слід зазначити, що ремонт водогону Донбас – Сіверський Донець дозволить відновити повноцінне водопостачання до населених пунктів Красноармійськ, Авдіївка,  Маріуполь та багатьох інших. Після відновлення постачання струму планується відремонтувати пошкоджені труби водогону, і знову на допомогу прийдуть сапери Збройних Сил України.