• In English
 • У Миколаївській області земельні ділянки вже отримали 760 учасників АТО
  опубліковано 22 жовтня 2015 року о 12:30

  На Миколаївщині завершили процес оформлення права власності на земельні ділянки 760 учасників АТО. Загальна площа земель, переданих військовослужбовцям, становить 773,7 гектарів.

  Військові отримали ділянки на різні потреби. Для веденням особистого селянського господарства відвели 405 наділів площею 739,6 гектарів. Ще 352 ділянки площею 33,8 га учасники АТО використають для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 4 943 заяви на отримання землі. Землевпорядники видали 2 628 дозволів на розробку землевпорядної документації. Учасники АТО отримають земельні ділянки різного цільового призначення загальною площею 3 580,09 гектарів. Інші звернення розглядаються.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.