• In English
 • За перебігом реформ Міністерства інфраструктури відтепер можна стежити он-лайн
  опубліковано 21 жовтня 2015 року о 15:55

  З 20 жовтня на новому сайті Міністерства інфраструктури запрацював новий розділ, присвячений перебігу реформ у транспортній галузі.

  Всього в розділі доступна інформація про 33 проекти: час впровадження, головні етапи, зміст реформи, ключові показники та її очікувані наслідки. До кожного етапу також додано шкалу реалізації, що дозволяє оцінити обсяг виконання завдань, зрозуміти, що вже зроблено, а що ще попереду. Це унікальна можливість для всіх зацікавлених дізнатися про суть змін, відійти від поверхневого знання до розуміння процесів, самостійно оцінити потрібність та ефективність тих кроків, що здійснюються у ході реформування.

  Розвиток сайту – продовження політики відкритості та прозорості, яку впроваджує Міністерство інфраструктури. Відомство першим зібрало та оприлюднило інформацію про всі реформи, що здійснюються у підзвітній йому галузі, з тим, щоб об’єктивна інформація «з перших вуст» потрапляла до читача.

  Перший заступник Міністра Володимир Шульмейстер наголосив на важливості всебічного інформування громадськості про перебіг реформ в країні: «У процесі спілкування з представниками бізнесу ми часто стикаємось з нерозумінням суті роботи Міністерства або нашого бачення трансформування галузі. Ми розуміємо, що українцям часто важко знайти об’єктивну інформацію про реформи. Здебільшого вона потрапляє до громадськості через засоби масової інформації, тобто посередників. Ми поставили собі за мету доносити суть реформ з перших вуст» Тому Міністерство інфраструктури пропонує новий розділ сайту в якості інструменту громадського контролю: як відбуваються зміни, які рішення приймає Міністерство, як вони впливають на ринок. Де ми зараз та де буде галузь після завершення реформ. Ми впевнені, що успішність реформ залежить у тому числі від їх розуміння якомога більшою кількістю зацікавлених».