• In English
 • У Держенергоефективності презентували ефективні інструменти для розробки та виконання національних стратегій у сфері енергоефективності
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 18:06

  20 жовтня відбувся семінар "Інструменти для розробників національних стратегій: Енергетичний бенчмаркінг у громадських будівлях та платформа моніторингу Національного плану дій", організований Держенергоефективності та Проектом GIZ "Енергоефективність у громадах".

  Вітаючи учасників семінару, Голова Агентства Сергій Савчук зауважив, що проведення такого навчального семінару є корисним. "В рамках взятих Україною зобов’язань перед Енергетичним Співтовариством нами вже розроблено Національний план дій з енергоефективності до 2020 року. І ті інструменти, які сьогодні презентують німецькі фахівці, зокрема бенчмаркінг, стануть у нагоді під час його реалізації", - підкреслив Голова Агентства.

  У свою чергу Крістіана Хагенедер, директор Проекту GIZ "Енергоефективність у громадах", зазначила, що семінар особливо необхідний для усіх тих фахівців, які опікуються питанням планування політики у сфері енергоефективності. Адже, за її словами, від ефективної роботи таких спеціалістів залежить і енергетичне майбутнє нашої країни. Не випадково навчальний семінар проходить саме у Держенергоефективності, який є ключовим осередком у вирішенні питань підвищення енергоефективності в країні.

  У ході семінару фахівці Держенергоефективності, а також інших зацікавлених органів влади та наукових установ мали змогу ознайомитися з двома основними інструментами: енергетичним бенчмаркінгом та програмним забезпеченням для моніторингу та верифікації виконання Національного плану дій з енергоефективності.