• In English
 • На Житомирщині делегація представників ЗС США та Великої Британії ознайомилася з етапами підготовки українських десантників
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 17:14

  На базі Навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що на Житомирщині, пройшла робоча зустріч посадових осіб Командування ВДВ ЗС України та Навчального центру на чолі із заступником командувача полковником Володимиром Івановим, з делегацією Збройних Сил Сполучених Штатів Америки та Збройних Сил Великої Британії.

  Під час брифінгу начальник Навчального центру ВДВ підполковник Святослав Щербина поділився досвідом підготовки особового складу та розповів про досягнення в зборі, аналізі та опрацюванні нових навчальних методик, заснованих на передовому досвіді офіцерсько-сержантського інструкторського складу центру, здобутого в зоні проведення АТО.

  Окремо було зазначено про ефективність двохсторонньої співпраці з британськими колегами, результатом якої стало проведення спільних програм-тренінгів для інструкторів центру в липні, серпні та вересні. Були обговорені перспективи подальшої співпраці вже у розширеному міжнародному форматі, із залученням представників Збройних Сил США.

  Після брифінгу міжнародна делегація відвідала загальновійськовий полігон ВДВ де ознайомилася з матеріально-технічною базою. Іноземні гості спостерігали за деякими етапами навчання, тренування та бойового злагодження як мобілізованих “крилатих піхотинців”, так і військовослужбовців-контрактників бригад ВДВ.

  У ході зустрічі гості розповіли про свій досвід побудови навчально-тренувальних циклів на полігонах своїх країн, систему й методологію підготовки.