• In English
 • Проектні групи Міноборони України та Королівства Норвегія працюють над зниженням ризиків корупції у вітчизняному оборонному секторі
  опубліковано 20 жовтня 2015 року о 16:06

  Сьогодні, 20 жовтня, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов провів зустріч з представниками Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (Центр CIDS) Міноборони Королівства Норвегія.

  Проект щодо зниження ризиків корупції в системі управління персоналом запроваджується з метою створення умов для зниження та попередження корупційних проявів у діяльності органів персоналу, зокрема за категорією державних службовців. Проект започатковано спільним Протоколом про наміри від 23 червня 2015 року між міністерствами оборони України та Королівства Норвегія. Розробка та впровадження Проекту здійснюється Центром CIDS Міноборони Королівства Норвегія та Проектною групою Міноборони України.

  Директор Центру CIDS пан Борд Б. Кнудсен та головний радник Центру CIDS пан Свейн Еріксен презентували заступнику Міністра оборони України з питань європейської інтеграції результати аналізу ситуації в системі управління персоналом Міноборони України та надали пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

  Зокрема, станом на 1 жовтня цього року завершено два етапи (початковий та проміжний) виконання Проектних робіт з аналізу ситуації (оцінки проблем). У період з жовтня по грудень здійснюється заключний етап аналізу проблемної ситуації. За підсумками його виконання, а також нарад Проектних груп, в грудні 2015 року планується скласти детальний План заходів на 2016 рік та подати його на затвердження Міністру оборони України.

  Підбиваючи підсумки зустрічі, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов звернув увагу на те, що виконання Проекту зі зниження корупції має уже реальні обриси та результати.

  «Виходячи з інформації наших норвезьких колег робота проводиться плідно. Пропоную завершити процес оцінювання проблемної ситуації щодо ризиків корупції в системі управління персоналом. А за результатами напрацювання, у грудні затвердити План заходів на 2016 рік, з конкретними заходами, виконання яких буде мати конкретний позитивний результат, спрямований на поліпшення якості управління персоналом у Міністерстві оборони України», – сказав Ігор Долгов.