• In English
  • Володимир Демчишин закликав до прискорення прийняття підзаконних актів з метою створення повноцінного ринку природного газу в Україні
    опубліковано 20 жовтня 2015 року о 14:10

    Під час зустрічі з Представники Європейської Бізнес Асоціації та Американської Торговельної Палати в Україні Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин у виступі звернув увагу на важливість вирішення питань дерегуляції в енергетичному секторі України. «Міністерством багато документів  відпрацьовано, підготовлено проекти змін до 17 законів України. Відповідні  проекти документів  подано  до Верховної Ради України», - повідомив він. Та наголосив, що, на жаль, депутати під час попередніх засідань не були готові голосувати за принципові питання, які б регулювали  впровадження Закону України «Про ринок природного газу». «Неприйняття таких підзаконних актів  дасть можливість недобросовісним учасникам ринку використовувати неузгодженості в законодавстві», - зауважив Міністр.

    Крім того, Володимир Демчишин у ході зустрічі підкреслив важливість розвитку альтернативної енергетики. «Перспектива за альтернативною енергетикою», - зазначив він та додав: «Ми будемо підтримувати ці ініціативи в межах можливого і розумного». Також звернув увагу на недопущення випадків особливих преференцій, закріплених на законодавчому рівні, як це було в минулому для сонячної енергетики.

    Володимир Демчишин також поділився з учасниками зустрічі  інформацією з питань видобування газу, зокрема сплати ренти. Він наголосив, що завданням є максимально спростити процедуру збору ренти.