• In English
 • Одне з головних завдань Держенергоефективності - змінити культуру енергоспоживання населення
  опубліковано 19 жовтня 2015 року о 18:38

  Так, прокоментував Голова Агентства Сергій Савчук дані отримані від Комунікаційного Центру Держенергоефективності щодо кількості проведених у різних регіонах України семінарів-практикумів з енергоефективності. Під час цих заходів експерти  надають населенню ґрунтовні роз’яснення щодо того,  як  утеплити власні помешкання та заощадити при цьому кошти.

  За ініціативи Держенергоефективності такі семінари буде проведено у 473  містах, районних центрах та селах України. Наразі про переваги державної програми з енергоефективності дізналися мешканці 416 районів України, що становить 88% відзапланованого.

  «Ми запланували проведення такої великої масштабної роз’яснювальної роботи серед населення, адже розуміємо люди мають не просто економити енергоресурси через те, що вони дорогі. Вони  мають знати - ці ресурси вичерпні і наразі їх не вистачає у всьому світі. Тому, ми не лише фінансово допомагаємо людям, частково компенсуючи витрати на енергоефективні заходи, а й шляхом інформування намагаємося вплинути на їхню культуру енергозбереження», - пояснив Голова Сергій Савчук та додав, що на семінарах мешканці міст та сіл отримують максимум інформації від представників різних аудиторій щодо того, як берегти енергоресурси та як скористатися державною програмою з енергоефективності.

  16 жовтня 2015 року семінари-практикуми відбулися в 10 районних центрах країни. Найбільш зацікавленими у впровадженні державної програми виявились мешканці таких районів України: Голопристанського (Херсонської області), Чечельницького(Вінницької області), Миколаївського (Миколаївської області).

  Наразі інформування населення успішно завершено в тринадцяти областях (Волинській, Донецькій, Луганській, Рівненській, Сумській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Закарпатській, Житомирській, Дніпропетровській, Черкаській, Київській, а також у місті Києві).

  Довідково

  На сьогодні прийнято 48 програм, якими передбачається відшкодування відсоткової ставки за кредитами на реалізацію енергоефективних заходів. З них: 13 – обласних, 16 – районних, 19 – міських.

  21 жовтня 2015 року відбудуться наступні 9 семінарів: Вінницька ОДА, Ямпільська РДА, Івано-Франківська ОДА, Рожнятівська РДА, Миколаївська ОДА, Новоодеська РДА, Одеська ОДА, Татарбунарська РДА, Полтавська ОДА, Хорольська РДА, Харківська ОДА, Шевченківська РДА, Херсонська ОДА, Іванівська РДА, Хмельницька ОДА, Летичівська РДА, Чернівецька ОДА, Сторожинецька РДА.