• In English
 • Урядова комісія запропонує посилити відповідальність за порушення вимог пасажирських перевезень на водному транспорті, - Геннадій Зубко
  опубліковано 19 жовтня 2015 року о 17:43

  Урядова комісія, яка розслідує причини аварії з судном «Іволга», має на меті  дві цілі. По-перше, з’ясувати всі обставини катастрофи, всіх винних у трагедії, завершити пошукову операцію. По-друге, на основі інформації про причини трагедії розробити рекомендації та пропозиції по внесенню змін нормативно-правових актів та законів України.

  Про це сказав голова Урядової комісії з розслідування причин аварії з судном «Іволга», що сталася 17 жовтня 2015 року у Чорному морі,  Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на брифінгу у понеділок.

  «Повинна бути підсилена адміністративна відповідальність, мають бути більш жорсткими правила безпеки на транспорті», - підкреслив Геннадій Зубко.

  «Я думаю, що ми будемо в цьому напрямку просуватись до наближення європейських вимог до осіб, якім дозволено управляти морським та річковим транспортом», - зазначив голова Урядової комісії.

  За словами Геннадія Зубка, комісія доручила Одеській обласній державній адміністрації сформувати бюджетний запит на Уряд щодо надання медичної, соціальної та матеріальної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих осіб.

  «Також дано доручення провести перевірку всіх плавзасобів та радіоелектронного обладнання; ліцензій і сертифікатів, які видавались на можливість управління таким транспортом; всіх можливих, а не лише сертифікованих, станцій, причалів, де можуть швартуватись плавзасоби», - повідомив Геннадій Зубко.

  «Одеській ОДА дано доручення організувати штаб цивільного захисту і провести навчання та роз’яснювальну роботу особам, які отримали сертифікати та дозволи на управління плавзасобами», - повідомив урядовець.

  «Комісія працює не тільки у напрямку пошуку винних у цій трагедії та висунення їм обвинувачень. Це робота правоохоронних органів. Наша робота стосується з’ясування причин і надання рекомендацій, які б унеможливили повторення таких трагедій у майбутньому», - наголосив Геннадій Зубко