• In English
 • Військові ЗС України інформують цивільне населення в зоні АТО про небезпеку вибухонебезпечних предметів
  опубліковано 19 жовтня 2015 року о 17:04

  Підрозділи окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» ЗС України всіма силами намагаються убезпечити мирне населення від загрози, яку несуть міни та вибухонебезпечні предмети, що залишилися на території Луганщини після півтора року бойових дій.

  Офіцери по роботі з особовим складом провели спеціальне заняття з учнями Станично-Луганської школи й розказали дітям про загрози, які несуть міни та боєприпаси, а також як їх уникнути.

  Військові відзначають, що, на жаль, швидко вирішити проблему розмінування і повністю убезпечити жителів від мін доволі складно, адже надто багато боєприпасів залишилося на цій території, де всього лише кілька місяців тому йшли активні бойові дії.

  «Необхідно зробити все можливе, щоб зменшити небезпеку», – відзначають офіцери. «Для нас дуже важливо, що військові знаходять час для роботи з дітьми», - відзначає педагог-організатор школи Наталія Богданова.

  Допитливість дітей не знає меж.

  «Найнадійніша зброя у боротьбі зі зростаючою кількістю нещасних випадків від вибухонебезпечних пристроїв – це поінформованість. Ми хочемо щоб кожна дитина, яка проживає в зоні АТО, знала як треба поводитись з вибухонебезпечними пристроями та оминала небезпечні місця на територіях, що постраждали під час конфлікту», – зазначили захисники Батьківщини.