• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 17 жовтня 2015 року о 12:45

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

  Учора прикордонники, що несуть службу на контрольному пункту в'їзду/виїзду «Новотроїцьке» зафіксували факт спроби дачі неправомірної вигоди. Так під час здійснення перевірочних заходів громадянин України надав паспорт разом із вкладеними коштами у сумі 200 гривень. За хабар він намагався домовитися з прикордонниками про позачерговий проїзд. Даного громадянина передано співробітникам МВС.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 7 транспортних засобів.

  Так, зведеними мобільними групами в районі н.п. Березове, Кальчік та Попасна були затримані 5 автомобілі, що перевозили продукти харчування та скраплений газ загальною вартістю понад 200 тисяч гривень. Належних документів на вантажі не було, крім того, автівки слідували в об'їзд контрольного пункту «Новотроїцьке» та «Лисичанськ» на тимчасово неконтрольовану територію. Ще 2 транспортних засоби виявив прикордонний наряд поблизу н.п. Кищеєвка. Автівками в об’їзд контрольного пункту «Зайцеве» везли сирну продукцію на суму більше 550 тисяч гривень. Документів на товар також не було.

  Всі транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прослідували 17 транспортних засобів з вантажами гуманітарного призначення від Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Автомобілі на тимчасово непідконтрольну територію перевозили будівельні матеріали для жителів Донецької та Луганської областей.

  Також через контрольний пункт «Зайцеве» на територію, яка тимчасово контролюється незаконними збройними формуваннями, прослідувало 13 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від благодійної організації «Людина в біді». Автівки перевозили продукти харчування для жителів Донецька.