• In English
 • Конкурсний набір до КОРДу буде оголошено 27 жовтня
  опубліковано 17 жовтня 2015 року о 12:28

  На першому етапі документи на конкурс отримають право подати бійці добровольчих батальйонів особливого призначення МВС, бійці спецпідрозділів «Сокіл», «Грифон», міліції особливого призначення, патрульні поліцейські. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  Він нагадав, що 16 жовтня відбувся випуск українських інструкторів для майбутнього поліцейського підрозділу спецпризначення. Їх за домовленістю між урядами США і України протягом двох тижнів готували кращі співробітники американських спецпідрозділів.

  Арсен Аваков зазначив, що базовим набором вимог до кандидатів у КОРД стануть випробування в тренувальному таборі, тести на психофізичну морально-етичну адекватність, відданість Україні та принципам нової української поліції, а також люстраційна спецперевірка.

  За словами Міністра внутрішніх справ України, особливо вітатиметься участь у конкурсі кандидатів, які мають за плечима реальний досвід бойових та спеціальних дій. Проте кожен з них все ж проходитиме всі етапи жорсткого конкурсного відбору і надалі буде навчатися створеною командою інструкторів.

  Голова МВС зазначив, що для повноцінного функціонування поліцейського спецназу ще необхідно здійснити значний обсяг роботи – зусиль тренерів, педагогів, тиловиків, штабістів, техніків і зброярів. У відомстві затверджено покроковий план, практична фаза реалізації цього масштабного плану вже почалася і буде набирати обертів.

  «Ми підготували і «закрутили машину» змін – як і з патрульної поліцією – все у нас вийде. Просто продовжуємо наполегливо працювати», – підкреслив Арсен Аваков.