• In English
 • Програма діяльності Уряду: кожне міністерство звітує он-лайн
  опубліковано 16 жовтня 2015 року о 11:43

  Про стан виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України можна дізнатися на сайті program.kmu.gov.ua, де у режимі реального часу кожне міністерство публікує відповідні дані. 

  За даними сайту, наразі 75,6% завдань уже виконано або знаходиться на стадії виконання. Так, станом на 16 жовтня, найкращі показники у Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства оборони, Міністерства молоді та спорту.

  Триває робота щодо поліпшення умов забезпечення військових. Постійно здійснюється перегляд розташування місць дислокації військових частин НГУ, проводяться капітальні ремонти, реконструкція казармено-житлового фонду військових частин, будівництво (придбання) житла для військовослужбовців та членів їх сімей. Зокрема, з урахуванням збільшення чисельності та створення нових формувань у 2015 році на баланс НГУ було прийнято одне військове містечко с. Помірки Харківської області. З метою формування фонду службового житла та створення соціально-побутової інфраструктури на території військових містечок розробляється проектна документація на будівництво близько 140 квартир (м. Харків – 104 квартири, м. Вишгород – 36 квартир). На 2015 рік заплановано проведення реконструкції трьох будівель під службове житло на території військових частин у м. Харкові на 27 квартир та м. Вишгороді на 80 квартир. На сьогодні проведено конкурсні процедури із придбання житла, за результатами якої куплено 83 квартири в наступних областях (20 – Харківська, 4 – Одеська, 16 – Київська) та 43 в м. Київ. Відповідно до розпорядження КМУ прийнято 8 будівель та споруд від Полтавської КЕЧ Міністерства оборони України для обладнання автомобільного парку військової частини 3059 (м. Кременчук). А 14 жовтня з нагоди Дня захисника України в Хмельницькому 18 сімей військовослужбовців окремого полку спецпризначення отримали ключі від службових квартир. У новому триповерховому будинку оселяться військові, які отримали поранення і особливо відзначились при виконанні бойових завдань із захисту Батьківщини у зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

  Зокрема, продовжується робота щодо подальшого забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення. Так, забезпечено доступ мешканців Станично-Луганського району та частково м. Луганськ до програм Луганського обласного радіо: на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України Концерн РРТ Луганської філії, за власний кошт, ввів у дію передавач для трансляції програм Луганської ОДТРК на 25-му телевізійному каналі біля Луганська.

  На завершальній стадії - розробка Концепції інформаційної безпеки України, про що було повідомлено на брифінгу в Будинку Уряду. Розроблений експертною радою документ впродовж літа проходив громадське та експертне обговорення, незабаром з останньою редакцією можна буде ознайомитися на сайті МІП.

  Проводяться консультації з громадськістю та експертами і щодо розроблення проекту Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій» (нова редакція). Проект закону також потребує приведення його у відповідність із прийнятим Законом «Про прокуратуру» та із остаточним текстом проекту Закону «Про державне бюро розслідувань» (реєстраційний номер 2114), який 21.05.2015 р. ухвалений у першому читанні.

  Завершена робота з підготовки концепції та структури Національної доповіді про злочини комунізму в Україні як історико-правової основи для надання оцінки злочинам комуністичного тоталітарного режиму на національному та міжнародному рівні. На сьогодні спільно з вченими НАН України здійснюється підготовка тексту доповіді.

  Проводяться консультації із громадськістю і щодо розробленої концепції законопроекту про засади національної політики пам’яті. Проект розпорядження КМУ «Про затвердження Концепції Загальнодержавної цільової національно-культурної програми досліджень та популяризації історії на період до 2020 р.» Українським інститутом національної пам’яті готується до погодження із зацікавленими ЦОВВ.

  Детальніше про стан виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України можна дізнатися на сайті program.kmu.gov.ua.