• In English
 • В Хмельницькому 18 сімей військовослужбовців окремого полку спецпризначення отримали ключі від службових квартир
  опубліковано 14 жовтня 2015 року о 17:50

  Сьогодні, 14 жовтня, у Хмельницькому 18 родин військовослужбовців окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ Збройних Сил України, які отримали поранення і особливо відзначились при виконанні бойових завдань із захисту Батьківщини у зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, отримали ключі та оглядові ордери до службових квартир у новому триповерховому будинку.

  Участь в урочистому мітингу з нагоди Дня захисника України та здачі будинку в експлуатацію взяв заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв, представники місцевих органів влади, духовенства, волонтери і меценати.

  Саме на силі волонтерського руху, єднання українського народу навколо війська від початку агресії Російської Федерації в Криму і на сході країни зосередив увагу учасників мітингу заступник Міністра оборони Юрій Гусєв.

  «Ще одним свідченням єднання армії з народом є те, що цей будинок для героїв-спецпризначенців Хмельницького полку зведено виключно за кошти волонтерів. Жодної копійки з бюджету тут не вкладено, за що особлива шана і подяка Громадській організації «Розбудова» та іншим присутнім тут меценатам і спонсорам. Я особисто переконаний, що воїни-герої та волонтери врятували Україну від загибелі у минулому році давши ворогу зрозуміти, що він ніколи не окупує нашу Батьківщину», - наголосив Юрій Гусєв.

  Заступник Міністра оборони відповідно до наказу очільника оборонного відомства, за вагомий особистий вклад у забезпечення військовослужбовців житлом у місті Хмельницький, нагородив грамотами групу волонтерів і керівників підприємств, які збудували житло для військових.

  «В окремому полку спецпризначення 13 військовослужбовців заплатили найвищу ціну – поклали своє життя, за те, щоб ми сьогодні могли відзначити свято Дня захисника України і радіти разом з дружинами і дітьми новоселів новим помешканням у цьому затишному будинку, щоб ми могли впроваджувати реформи у Міністерстві оборони і покращувати забезпечення нашої армії, за те, щоб ми з вами жили, щоб у нас з вами була Україна», - додав Юрій Гусєв.

  Командир полку полковник Олег Нечаєв у свою чергу висловив вдячність усім волонтерам, багато з яких за більш ніж півтора року стали друзями, за дорогий подарунок від імені усіх військовослужбовців полку, а особливо від 18 сімей, які мають нарешті позбулися статусу «безквартирний».

  «Я завжди казав, що пишаюсь тим, що у важку хвилину мені випала честь командувати, служити плечем до плеча, йти у бій і виживати під кулями з військовослужбовцями, які героїчно боронили Саур-Могилу, відбивали 32 блокпост, визволяли Луганськ і місцевий аеропорт, де за 10 днів через шквальний вогонь ворога ми не могли вивезти свого «200-го», Донецький аеропорт, Іловайськ, Хрящевате, Розкошне… Ми усі це пам’ятаємо і поважаємо кожного з учасників тих подій. На жаль, 13 героїв ми втратили назавжди і близько 200 мають різні ступені поранення. Та ми не здамося, і відстоїмо свою Україну цілісною і незалежною», – підкреслив полковник Олег Нечаєв.