• In English
 • Міжнародний навчальний центр Нацгвардії на Київщині будуватимуть спільно з західними партнерами, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 14 жовтня 2015 року о 16:51

  Початок розбудови міжнародного навчального центру має бути основним проектом по Національній гвардії на 2016 рік, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з керівним складом Головного управління Національної гвардії України у cереду, 14 жовтня.

  Арсеній Яценюк нагадав, що вже затверджено проект будівництва цього центру. Загальна вартість - близько 500 мільйонів гривень.

  Загальна штатна чисельність Нацгвардії, зазначив він, - 60 тисяч військовослужбовців, у системі Національної поліції передбачено до 150 тисяч працівників: «Мова йде про те, що 210 тисяч людей десь треба тренувати».

  Окрім того, в цьому навчальному центрі матимуть можливість тренуватися військовослужбовці Збройних Сил – «для взаємодії».

  Арсеній Яценюк підкреслив, що звернеться з цього питання до партнерів з США та Канади з приводу надання відповідної техніки.

  «Інфраструктуру візьмемо на себе», - сказав він.

  Арсеній Яценюк звернувся до керівного складу ГУ Нацгвардїї надати «конкретне технічне завдання» - що необхідно для початку розбудови тренувального центру.