• In English
 • Розробка Концепції інформаційної безпеки України на завершальній стадії, - МІП
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 17:38

  Проект Концепції інформаційної безпеки України, після тривалого обговорення, вже переданий Міністерству інформаційної політики. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін.

  «На даний час проект Концепції передано Міністерству інформаційної політики. Залишилась робота над формальними питаннями», - повідомив він і додав, що документ готується до оприлюднення. 

  У свою чергу, заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко наголосив, що розроблений експертною радою документ впродовж літа проходив громадське обговорення. Зокрема, такі обговорення відбулися у всіх регіонах держави.

  «Побували в багатьох містах. Усіх регіонах. Були віртуальні обговорення. Був висновок ОБСЄ», - зазначив Артем Біденко і додав, що було багато зауважень, коментарів від представників громадянського суспільства.

  «І експертна рада напрацювала узагальнений варіант Концепції і сьогодні він знаходиться на фінальній стадії підготовки», - повідомив заступник Міністра.

  За словами співголови експертної ради при Міністерстві інформаційної політики Сергія Даниленка, минулого тижня відбулося засідання експертної ради, на якому обговорювалась остання редакція Концепції інформаційної безпеки.

  «На наш погляд, ми передаємо до МІП документ, який має вагому інтелектуальну, наукову, політичну, суспільну  вагу. Сподіваємося, що та юридична експертиза, яка зараз відбувається в Міністерстві, буде проведена в  короткий термін і, власне,з останньою редакцією можна буде ознайомитися вже на сайті», - зазначив Сергій Даниленко.