• In English
 • Новенькі позашляховики посилять прикордонні підрозділи на західній ділянці кордону
  опубліковано 13 жовтня 2015 року о 10:14

  Сьогодні вранці з території окремої комендатури охорони та забезпечення Держприкордонслужби, що в Києві, виїхала колона автомобільної техніки. Чергова партія автомобілів для потреб кордону складалася з новеньких позашляховиків. Усі вони вирушили до підрозділів охорони західної ділянки державного кордону.

  Всього в підрозділи направилися 39 патрульних автомобілів підвищеної прохідності «VolkswagenAmarok». Автівки прикордонне відомство отримало в рамках реалізації проекту «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» за програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Вартість даної партії автомобільної техніки сягає 1,2 мільйона євро.

  Зазначимо, що за даною програмою в підрозділи західного регіону Державна прикордонна служба вже направила 33 автомобілі «Renault Duster», 8 мікроавтобусів «VolkswagenTransporter» та 20 квадроциклівй інше обладнання.

  Здійснюючи технічне переоснащення охоронців кордону прикордонне відомство вишукує всі можливі способи, аби на заміну старої та неекономічної техніки направляти нові, сучасні автомобілі. Зокрема, протягом останнього часу для посилення держрубежу вже направлено понад 500 технічних засобів, які були отримані за рахунок закупівлі за бюджетні кошти, а також в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.