• In English
 • Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції зустрівся з делегацією Конгресу США
  опубліковано 12 жовтня 2015 року о 14:55

  12 жовтня у Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією Конгресу США на чолі з головою підкомітету з європейських питань комітету Сенату у закордонних справах сенатором Джин Шахін.

  Під час заходу Ігор Долгов поінформував американську делегацію про перебіг подій на сході України. Також сторони обговорили питання співпраці України з США в контексті врегулювання воєнно-політичної ситуації в нашій державі.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції подякував присутнім за підтримку та допомогу, яку іноземні експерти надають для реалізації важливих реформ у Збройних Сил України, а також за надання гуманітарної та матеріально-технічної допомоги.

  Також Ігор Долгов відзначив суттєву допомогу уряду Сполучених Штатів в галузі медицини – а саме, надання медичного обладнання та можливості лікування в медичних закладах США військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході антитерористичної операції.