• In English
 • Семінари з енергоефективності відбулися у 395 районних центрах України
  опубліковано 10 жовтня 2015 року о 10:01

  Семінари з енергоефективності, під час яких населенню роз’яснюють як утеплити житло та отримати при цьому ще й державну підтримку, відбулися у 395 районних центрах України.

  Проведення таких заходів вже завершено у Києві та десяти областях країни. «План 473», ініційований Держенергоефективності, виконано вже 83 %.

  «Ми не випадково запланували проведення такої масштабної роз’яснювальної роботи серед населення у період з середини серпня до кінця жовтня. Адже це саме той час, коли громадяни готуються до опалювального сезону», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що на семінарах мешканці міст та сіл отримують максимум інформації щодо умов участі у державній програмі з енергоефективності.

  Крім того, про найефективніші заходи з утеплення будинків та сучасні енергоефективні технології розповідають експерти з енергоефективності та представники провідних компаній-виробників енергозберігаючих матеріалів. Власним досвідом отримання «теплого» кредиту діляться учасники державної програми: як фізичні особи, так і ОСББ.

  9 жовтня семінари-практикуми відбулися у 11 районних центрах країни. Найбільш зацікавленими програмою з енергоефективності були мешканці Пирятинського району (Полтавська область) та Ужгородського району (Закарпатська область).

  Довідково

  12 жовтня 2015 року семінари відбудуться в таких райдержадміністраціях: Чернівецька РДА, Новоселицька РДА, Хустська РДА, Косівська РДА, Генічеська РДА, Фастівська РДА, Кривоозерська РДА, Сахновщинська РДА, Савранська РДА, Полтавська РДА, Ізяславська РДА, Семенівська РДА, Tарутинська РДА, Чугуївська РДА, Новобузька РДА, Горностаївська РДА, Красилівська РДА, Рогатинська РДА, Сокирянська РДА, Шаргородська РДА.