• In English
 • Україна і Казахстан можуть стати коридором для перевезень вантажів з Азії до Європи, - Геннадій Зубко
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 16:35

  Україна і Казахстан домовились про взаємовигідне співробітництво в транспортній сфері, яке дозволить збільшити вантажопотік і поліпшити транспортну інфраструктуру.

  Про це сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в Астані під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Казахстан.

  «Наше завдання створити максимально сприятливі умови для здійснення перевезень вантажів з Азії, зокрема з Китаю, до Європи», - сказав Геннадій Зубко.

  «Ми зацікавлені у залученні України до транзиту товарів за маршрутом «Західний Китай-Західна Європа» в рамках ініціативи «Економічного поясу Шовкового шляху».  Це дозволить не тільки збільшити потік товарів на азіатські і європейські ринки, а й сприятиме розвитку транспортної інфраструктури», - наголосив урядовець.

  «Україна вже почала опрацьовувати маршрути і взаємоприйнятну цінову політику щодо здійснення залізнично-паромних перевезень по території Казахстану, Грузії, України і далі в країни Європи», - повідомив він.

  «Ми також працюємо в напрямку лібералізації транзитних автомобільних перевезень», - додав він.

  «Важливо не забувати і про необхідність розвитку співробітництва у сфері авіації. На порядку денному залишається питання збільшення кількості рейсів при виконанні регулярних авіаперевезень між Україною та Казахстаном», - додав він.