• In English
 • На Миколаївщині учасники антитерористичної операції отримали у власність 737 земельних ділянок
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 16:44

  У Миколаївській області з початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками військові отримали у власність 737 земельних наділів. Землевпорядники відвели для учасників АТО землі загальною площею 736,9 гектарів.

  Військовослужбовці отримали 382 ділянки площею 702,9 га для ведення особистого селянського господарства. Для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд відвели 352 наділи площею 33,8 гектара. Ще три ділянки площею 0,26 га використають для ведення садівництва.

  До землевпорядної служби області та органів місцевого самоврядування військовослужбовці подали загалом 4 799 заяв на отримання землі. На сьогодні учасники АТО отримали 2 525 дозволів на розробку землевпорядної документації на ділянки загальною площею 3382,8 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

  Землевпорядники зарезервували на Миколаївщині 2487,9 га земель, щоб задовільними потреби учасників АТО, які виявлять бажання отримати наділ на території регіону. Землі можуть бути надані військовим у власність.

  «Землевпорядна служба у співпраці з органами місцевого самоврядування створює резерви земель, для того, щоб учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку. Звернення від військовослужбовців ми розглядаємо у стислі терміни та в першочерговому порядку», - зазначила Наталя Ільчанінова, в.о начальника головного управління Держгеокадастру Миколаївщини.

  Учасники АТО, які вирішили отримати ділянки на території регіону, можуть ознайомитись із матеріалами про вільні землі у відкритому доступі на сайті головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.