• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою у Волинській області
  опубліковано 09 жовтня 2015 року о 09:14

  З  08 по 10 жовтня 2015 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою у Волинській області.

  Протягом першого дня візиту Голова Казначейства відвідала м.Ковель, Старовижівський, Ратнівський, Камінь-Каширський та Любешівський райони, у яких провела розширені наради за участю голів райдержадміністрацій, районних рад, міських, сільських і селищних голів, керівників фінансових органів, розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів.

  Під час своїх виступів Тетяна Слюз акцентувала увагу на забезпеченні виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», окремо зупинилася на перевагах застосування системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство»,  який дає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу та значно зменшить фінансові витрати на відрядження, друк документів.

  Крім того, у форматі діалогу між учасниками відбулося обговорення питань децентралізації влади, казначейського обслуговування бюджетних коштів, змін до бюджетного та податкового законодавства, формування та використання коштів освітньої і медичної субвенції. Присутні отримали вичерпні відповіді безпосередньо від Голови Казначейства на низку питань, пов’язаних з казначейським обслуговуванням бюджетних коштів, фінансуванням зазначених територій.

  Протягом наступних днів планується  продовження робочої поїздки Тетяни Слюз областю  з  відвідуванням Маневицького, Ківерцівського, Рожищенського, Турійського, Шацького і Любомльського районів, а також м. Луцька,  та проведенням у них аналогічних нарад, зустрічей.