• In English
 • Землевпорядники Херсонщини спрямували до бюджетів майже 1,4 мільйона гривень, отримані за надання адмінпослуг
  опубліковано 08 жовтня 2015 року о 11:44

  За дев’ять місяців 2015 року землевпорядники Херсонської області надали громадянам 54,2 тис. адміністративних послуг. Бюджети різних рівнів поповнились на 1,368 млн. грн., які надійшли у якості оплати за надання 25,4 тис. платних адмінпослуг. На рахунки місцевих бюджетів регіону надійшло 1,002 млн. гривень. До загального фонду державного бюджету спрямували 365,8 тис. гривень.

  Лише упродовж вересня фахівці землевпорядної служби Херсонщини надали 7,7 тис. адміністративних послуг, з яких 4,2 тис. – на платній основі. За цей місяць місцеві бюджети регіону отримали 221 тис. гривень.

  Майже 98% платних адмінпослуг стосувалась надання відомостей з Державного земельного кадастру. Фахівці земельної служби надали близько 25 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та здійснили 371 державну експертизу землевпорядної документації.

  З початку року землевпорядники Херсонщини надали також 28,8 тис. безоплатних адмінпослуг (53% від загальної кількості). Найбільша кількість запитів стосувалась проведення державної реєстрації земельних ділянок (8,8 тис. послуг). Інші 6,3 тис. послуг стосувались видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Ще 5,5 тис. громадян звертались за наданням довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами, угіддями.

  Нагадуємо, Держгеокадастр поступово спрощує процес надання адміністративних послуг. Вже зараз в режимі он-лайн через Публічну кадастрову карту можна замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. За допомогою сервісу громадяни можуть оформити запит на витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а також отримати інформацію про власників та користувачів земель по всій території України.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.