• In English
 • МІП спільно з Центром контент-аналізу презентували безкоштовний інструмент для медіа-моніторингу прес-службам Міністерств
  опубліковано 08 жовтня 2015 року о 10:13

  7 жовтня в ІА «Укрінформ» під час круглого столу Міністерство інформаційної політики України спільно з Центром контент-аналізу презентували інструмент для медіа-досліджень прес-службам Міністерств, який надається в користування на безкоштовній основі.

  Міністерство інформаційної політики України в напрямку моніторингу інформації у вітчизняних та іноземних засобах масової інформації налагоджує співпрацю з громадськими організаціями, які готові на безкоштовній основі надавати необхідні інструменти для медіа-моніторингу відповідальним структурам центральних органів виконавчої влади за зв’язки зі ЗМІ. Однією з таких організацій є Центр контент-аналізу.

  Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко в ході круглого столу звернувся до прес-служб присутніх Міністерств: «Отримуючи моніторинг, зокрема й критичних зауважень, щодо відомства, зробивши аналіз, можна ефективно виправляти помилки, а також реагувати на критику вчасно. Тому питання моніторингу – вкрай важливе і потрібне, оскільки, перш за все, це лакмус роботи ваших підрозділів».

  Центр-контент аналізу, зокрема Олександр Маріковський, в ході круглого столу презентував інструмент для медіа-досліджень, який дасть змогу безкоштовно проводити моніторинг висвітлюваної інформації в ЗМІ щодо відомства в цілому. «Якісний моніторинг, контент-аналіз та вчасне реагування на критику приводить до формування позитивного іміджу держави», - зауважив Олександр Маріковський.

  За результатами заходу сторонами вирішено провести навчання для прес-служб щодо користування презентованим інструментом для медіа-моніторингу в Міністерстві інформаційної політики України.

  В заході взяли участь: Артем Біденко – заступник Міністра інформаційної політики України; Сергій Томіленков.о. голови Національної спілки журналістів України; Руслан Бортнік – директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики; Олександр Маріковський – керуючий партнер Центру контент-аналізу; Сергій Даниленко – доктор політичних наук, доцент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; Сергій Нестеренко – консультант з інформаційно-психологічної безпеки; представники прес-служб Міністерств та незалежні медіа-експерти.