• In English
 • Держфінінспекція в Херсонській області за 9 місяців 2015 року відшкодувала втрат на 22 млн. грн.
  опубліковано 08 жовтня 2015 року о 09:27

  Протягом січня – вересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 22 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло майже 3 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 19 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 102 управлінські рішення.

  До суду пред’явлено 14 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 4,5 млн. грн.

  За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 41 досудове розслідування і вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За недотримання фінансової дисципліни 230 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 43 – до дисциплінарної та матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.