• In English
 • Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав законопроект МІП щодо спрощення процедури ввезення іноземних передавачів в Україну
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 18:04

  7 жовтня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України  з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому одноголосно підтримано та прийнято за основу законопроект Міністерства інформаційної політики України про спрощення процедури ввезення іноземних передавачів на територію держави. Наступний крок – розгляд законопроекту в Парламенті.

  Міністерство інформаційної політики України розробило проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення» від 27.07.2015 
  №2405а. Законопроект передбачає спрощення процедури ввезення на територію України передавачів іноземного виробництва, що  дасть змогу розширити українське мовлення. На сьогодні частина такої апаратури вже в процесі поставки в Україну від іноземних партнерів.

  Нагадаємо, що створена при МІП Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення проводить щотижневі зустрічі, на яких визначає головні проблеми, що є на окупованих, звільнених територіях, а також на межі зіткнення Сходу України, та прикладає всіх зусиль на їх вирішення. За результатами цих зустрічей юристами МІП було розроблено ряд пропозицій та змін до чинного законодавства з метою вирішення існуючих проблем в сфері відновлення телерадіомовлення, зокрема й підтриманий сьогодні Комітетом законопроект.