• In English
 • МІП України спільно зі "Стоптерор" презентували докази військового втручання РФ в Україні
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 15:46

  7 жовтня за участі заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової відбулася прес-конференція на тему: «Маріонетки Кремля. Дорога війни на Донбасі».

  У заході також взяли участь: Сергій Галушко -  заступник начальника управління інформаційних технологій МОУ, Семен Кабакаєв - координатор проекту «Стоптерор» та Ярослав Маркевич – засновник ініціативи «Стоптерор», народний депутат.

  В межах своєї співпраці Міністерство інформаційної політики України та громадська організація презентували звіт, що надає громадськості беззаперечні докази військового втручання  РФ у збройний конфлікт та виявлені факти перебування на Сході кадрових військових і військової техніки РФ.

  Семен Кабакаєв, координатор проекту «Стоптерор» зазначив: «Більш ніж за рік своєї роботи проект  «Стоптерор» з ресурсом stopterror.in.ua  надає можливість небайдужим громадянам повідомляти про протиправні дії на території країни, зокрема, на Сході в зоні проведення АТО. Команда проекту за час своєї роботи виявила та зафіксувала  безліч фактів не тільки втручання, але й участі РФ в збройному конфлікті. Проаналізувавши усю доступну нам інформацію,вирішили надати відомі нам факти в якості доказів агресії з боку Росії.»

  Заступник Міністра Тетяна Попова подякувала координаторам проекту за співпрацю та закликала громадськість: «Проект щодо доказів присутності військового втручання РФ в Україні та розслідування про ватажків терористів є досить важливим та актуальним. Зібрані дані ми презентуємо на міжнародних заходах. Як свідчить практика, на заходах ОБСЄ, ЄС та інших попит на таку інформацію надзвичайно великий. МІП України готове підтримувати подібні громадські ініціативи, знаходити кошти на друк матеріалів та презентувати найкращі екземпляри світовій спільноті».