• In English
 • Уряд спрямує 10,6 млн. грн. на компенсацію відсотків за кредитами наданими молоді
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 15:11

  Уряд спрямує 10,6 млн. грн. на бюджетну програму доступного житла для населення. Відповідний Проект розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на 2015 рік», розроблений Мінрегіоном, представив на засіданні Кабміну у середу Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

   «Ми провели інвентаризацію чинних договорів та виявили, що для компенсації державних зобов’язань за кредитами потрібно 10,6  мільйонів гривень. Такі гроші в держави є, і це гарна новина для 4080 молодих сімей та просто молодих громадян, які отримали іпотечнi кредити у попереднix роках. Держава і надалі буде виконувати свої зобов’язання щодо компенсації вiдсоткiв за кредитами наданими молоді», - зауважив Геннадій Зубкo.

   За словами урядовця, економія коштів у сумі понад 10 млн. грн. виникла за рахунок дострокового погашення позичальниками банківських кредитів за іншою державною програмою - «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

   «Будівництво завжди було і буде локомотивом розвитку економіки. Кожна копійка, інвестована у будівельні програми, так чи інакше повертається назад до державного бюджету – за рахунок податків та  нових робочих місць. Тому ми, як дієва та відповідальна влада, будемо приділяти максимальну увагу такого роду проектам», - підсумував Геннадій Зубко.