• In English
 • Пропагувати боротьбу кримськотатарського народу за свої права та звільнення Криму від російської окупації буде Мультимедійна платформа іномовлення України
  опубліковано 07 жовтня 2015 року о 09:15

  6 жовтня 2015 року в продовження прес-конференції «Презентація проекту “Захист прав кримських татар засобами публічної дипломатії» учасники заходу зустрілися з Міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем.

  Юрій Стець: «Одне з головних завдань МІП – тримати тему Криму в інформаційному просторі нашої держави та пропагувати українські цінності, зокрема, наш корінний народ – кримських татар. Головним інструментом, який буде підтримувати розповсюдження контенту про боротьбу кримськотатарського народу за свої права та звільнення Криму від російської окупації, стане Мультимедійна платформа іномовлення України, що стартувала 1 жовтня 2015 року».

  Представники естонської сторони, які презентували згаданий проект в ІА «Укрінформ», зазначили свою вдячність МІП за підтримку та обговорили з Міністром деталі проекту, зауваживши, що Естонія офіційно підтримує кримських татар.

  За результатами зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю в рамках роботи проекту та в рамках меморандуму, який буде невдовзі підготовлено та підписано сторонами. Зокрема, МІП забезпечить проект стратегічними комунікаціями, якими володіє відомство,  що сприяє поліпшенню розуміння між народами і культурами.

  Нагадаємо, що 6 жовтня в 2015 року в ІА «Укрінформ», на базі Мультимедійної платформи іномовлення України, відбувся захід, організований МІП «Презентація проекту «Захист прав кримських татар засобами публічної дипломатії». У заході взяли участь: Мустафа Джемілєв – народний депутат України, Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу; Март Нутт (Mart Nutt) – парламентар, член правління Інституту прав людини Естонії, експерт проекту; Олівер Лооде (Oliver Loode) – член, віце-президент Постійного Форуму ООН з питань корінних народів, активіст міжнародного руху фінно-угрів, головний експерт проекту; Сергій Костинський – член Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення; Еміне Джеппар – журналіст, продюсер, проект-менеджер проекту.