• In English
 • Більше половини киян пустили б поліцію у своє помешкання - результати соцопитування
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 20:06

  45 відсотків жителів столиці відчули поліпшення ситуації з безпекою. 96% з цієї кількості пов'язують це з патрульною поліцією. Про це повідомив очільник МВС України Арсен Аваков.

  За його словами, соціологічне дослідження було проведене Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення одного з іноземних посольств. В опитуванні взяли участь 1200 киян.

  Згідно з результатами опитування, відчуття безпеки у жителів столиці підвищилося. 45% жителів міста відчули поліпшення ситуації з безпекою. 96% з цієї кількості пов’язують це з патрульною поліцією. Крім того, 41% людей відзначили про свою збільшену готовність контактувати із правоохоронними органами.

  Соціологічне дослідження виявило і очікування киян від діяльності нової патрульної поліції. Зокрема, на думку 89% опитаних, робота правоохоронців має полягати у боротьбі з неправильною парковкою.

  54% опитаних людей повідомили, що впустили б поліцію у власні помешкання. 80% респондентів задоволені роботою правоохоронних органів у Києві. У цілому ж позитивно ефективність нової патрульної служби оцінили 70%, у тому числі 50% - добре, 20% - відмінно.

  Громадяни комунікували з поліцією з різних причин, при цьому в 11% патрульна поліція самостійно пропонувала допомогу. Час очікування прибуття патрульної поліції у 63% випадках становив до 10 хв.

  «І це лише початок шляху реформ, по якому ми йдемо, відсотків так 10% від запланованого», – зазначив очільник МВС України Арсен Аваков.