• In English
 • Землевпорядники Запорізької області спрямували до держбюджету 1,4 мільйона гривень за надані адмінпослуги
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 17:37

  За дев'ять місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області та його територіальних органів надали населенню 81 403 адмінпослуги.  З них 56 031 або 69% від загальної кількості громадяни отримали безоплатно. Ще 25 372 послуги або 41 % землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти у сумі 1,4 млн. грн. спрямовані до державного бюджету.

  Найбільш запитувані безоплатні адміністративні послуги стосувалась видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (20 652). За отриманням витягу з Державного земельного кадастру про державну реєстрацію земельної ділянки звернулось 10 717 громадян. Ще 10 552 запити стосувались витягу з кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.

  Серед платних адмінпослуг найбільша кількість стосувалась надання відомостей про земельну ділянку у формі витягу з Державного земельного кадастру (24 518 запитів).

   

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.