• In English
 • В Сумах розпочав роботу відновлений районний військовий комісаріат
  опубліковано 06 жовтня 2015 року о 17:28

  В Сумах відбулося відкриття Сумського районного військового комісаріату, який 8 років тому був реорганізований і об’єднаний з міським військкоматом.

  З нагоди відкриття установи, її працівників привітав тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Сумського обласного військового комісаріату полковник Сергій Шуляков, представники влади, депутати, ветерани та колишні представники військового комісаріату.

  Для створення комфортних умов роботи військового комісаріату знадобилося три місяці. За цей час, завдяки всілякій підтримці та допомозі голови районної ради Володимира Балицького, який координував весь процес відновлення діяльності військкомату, керівників агропідприємств, було визначено придатне приміщення та проведено його облаштування.

  Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Володимир Балицький  зазначив, що відновлення роботи військового комісаріату саме в районі є досить важливим кроком. Адже з огляду на тривожну обстановку на сході, необхідні оперативне керування процесами мобілізації, призовом громадян на строкову військову службу, залученням до військової служби за контрактом тощо.

  Нині перед невеликим колективом районного військкомату стоять завдання щодо уточнення всіх списків юнаків району, які стоять на військовому обліку, які вже  повернулися із зони бойових дій, та які ще проходять службу, дотримання соціального захисту військових та їхніх родин. Окрім того, саме працівники військкомату будуть опікуватися ветеранами та колишніми  військовослужбовцями.

  Військовий комісар Сумського районного військового комісаріату полковник Яків Вензик подякував всім, хто надав допомогу для відновлення установи.

  Полковник Сергій Шуляков зауважив, що саме комплексний підхід до справи – тісна взаємодія влади, бізнесу і військових, дозволив швидко виконати завдання Міністерства оборони України. Сумський районний військовий комісаріат нині вже готовий до продуктивної діяльності.